Goodreads 2016

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

خیلی از خدا ممنونم که تقریبا یک سال پیش ، تو اوج ناامیدی و افسردگی ، خیلی اتفاقی پامو به این سایت باز کرد . هم تونستم کتاب هامو لیست کنم ، هم نظم بدم به کارم ، نقد های دیگران و بخونم و خلاصه خیلی خیلی راضیم از سایت گودریدز . اینقدر هیجان زده بودم به هر آدم خوبی که میشناختمم معرفیش کردم که الان یکیشون هم اینجاست :)
از این که بگذریم می رسه به قسمت خوب ماجراش . دوست . بله . دوستای خیلی خوبی اینجا پیدا کردم . دوستایی که از جنس کتاب و فرهنگ و دانش بودن . دوستایی که شاید با یه گروه تلگرام اذیتشونم کردم و متاسفم بابتش . ولی حداقل باعث شد فکر نکنم که خیلی تنهام . که آدم های خوب هنوز هم هستن و خیلی هم هستن ! امسال قرار بود 40 تا بخونم که شد 43 تا :) ... کتابای خوبی هم خوندم و از اکثرشون راضیم . هرچند که کتاب های امسال که چاپ نمی شن هیچ کتاب های سال پیشم دیر میرسه کرج :) :(
قشنگترین قسمت گودریدز قسمت خوندن نقد هاست . واقعا باعث شد نظرم به خیلی از کتابا عوض بشه و دیگه کمتر تو خرید کتاب های مورد علاقم اشتباه کنم . واقعا دم منتقدین ایرانی گرم . همشون . 
الان که نگاه می کنم میبینم چند تا دوست خوب دارم ، کسانی هستن که بهم کتاب معرفی میکنن ، باهام حرف میزنن ، نوشته هامو میخونن و باعث شدن که دیگه احساس تنهایی نکنم و بی نهایت ازشون ممنونم . 
امیدوارم این دوستی ها همیشه بمونه ، هر روز کتابای بهتر به همدیگه معرفی کنیم و باعث رشد فکری همدیگه باشیم . 
زندگی خیلی کوتاهه ، قدر این دوستی ها رو بدونید و نذارید روزی برسه که افسوس بخورید . 
دیگه بیشتر از این سرتونو درد نیارم ،
سپاس از تمامی دوستان عزیزم و همه ی فارسی زبانان گرامی . 

Goodreads

مشخصات

• منبع: http://emadkahossein.blogfa.com/post/7
  • کلمات کلیدی: خیلی ,کتاب ,باعث ,هستن ,خوبی ,قسمت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها